Ketvirtadienis, 2019-06-20
  • Right slide
  • Right slide

Metalo supirkimas

UAB „Vidvestuma“ įvairiais kiekiais iš įmonių, organizacijų bei gyventojų superka juodojo ir spalvotojo metalo laužą, kabelius, elektros variklius, nenaudojamus įrenginius, konstrukcijas, buitinę techniką, elektros laužą, išeikvotus švino bei rūgštinius nikelio akumuliatorius.

Tvarkome, demontuojame bet kokių gabaritų metalo laužą, įvairius metalinius įrenginius ar jų sudedamasias dalis, kabelius, metalines konstrukcijas, ne tik savo aikštelėje, bet užsakovų nurodytoje vietoje.

Mes turime pakankamą transporto parką, kad galėtume užtikrinti kokybišką klientų aptarnavimą. Atsiskaitome už priduotą metalo laužą iš karto po metalo priėmimo. Atsiskaitymo būdai – grynieji pinigai arba banko pavedimas į jūsų nurodytą sąskaitą.

KVIEČIAME BENDRADARBIAUTI FIZINIUS IR JURIDINIUS ASMENIS LIETUVOJE IR UŽ JOS RIBŲ.


Nuolat superkame rusiškus ir importinius lengvuosius automobilius, autobusus, mikroautobusus, visureigius, sunkvežimius, vilkikus, puspriekabes bei statybinę, žemės ūkio ar kitokią techniką.

Transporto priemonė gali būti techniskai tvarkinga,su defektais, nevažiuojanti, daužta, skirta ardymui ar utilizavimui.

Atvažiuosime Jums patogiu laiku ir išsivešimę Jūsų transporto priemonę. Iš karto atsiskaitysime, išrašysime sunaikinimo pažymą bei sutvarkysime dokumentus VĮ Regitra.

 

Kontaktai

 

Vilnius, Agrastų g. 2
Tel: +37065922368
Tel: +37065922367
Email: vidvestuma@gmail.com

 

 

Visagino sav. Karlų k.
Tel: +37065997961
Tel: +37065922367
Email: vidvestuma@gmail.com