Dydzio, Dydžių skaičiuoklė - vidvestuma.lt

Ši informacija yra pateikta prie prekės pavadinimo: Pvz. Tą rekomenduojama daryti kiekvieną kartą, prieš perkant avalynę internetu, kadangi kojos dydis dėl įvairių priežasčių gali šiek tiek pakisti.

Kaip tinkamai išsirinkti prekes internetu?

Nario dydis ir amzius Kokio dydzio turetu buti 16 metu narys

Aksesuarų išmatavimai Renkantis kuprinę arba rankinę internetinėje parduotuvėje, yra svarbu atkreipti dėmesį, kokie yra jų išmatavimai.

Ši informacija yra pateikta prie prekės pavadinimo: Pvz. Išmatavimai yra pateikti centimetrais.

Automobilio pirkimas iš Autojärelmaks24 (Balticar): Kokio dydžio bėda??Volvo V70 XC AWD english subs

Avalynės dydžių gidas Perkant avalynę, labai svarbu dydzio, o tai dažnai priklauso nuo to, ar dydzio pasirenkamas tinkamas avalynės dydis. Visų pirma, svarbu tiksliai žinoti savo avalynės dydį. Vienas iš būdų, kaip pasimatuoti pėdą, yra: atsistoti ant lygaus paviršiaus dydzio atremti kulną į sieną arba į tiesų objektą; pasiimti liniuotę ir ją padėti prie vietos, į kurią remiasi kulnas; išmatuoti milimetrais pėdos ilgį nuo ilgiausio pėdų piršto iki kulno; nepamirškite pasimatuoti abiejų savo pėdų, nes kartais viena pėda būna didesnė už kitą tokiu atveju reiktų rinktis didesnį dydį.

Nario dydis 12 berniuku Padidejes vaiku narys

Žinant savo pėdos ilgį, galima atitinkamoje dydžių lentelėje pasižiūrėti, koks yra Jūsų avalynės dydis. Tą rekomenduojama daryti kiekvieną kartą, prieš perkant avalynę internetu, kadangi kojos dydis dėl įvairių priežasčių gali šiek tiek dydzio.

Dydžių lentelė: Taip pat perkamos avalynės dydis gali priklausyti nuo avalynės gamintojo bei modelio.

Kalbant apie nari, gali padideti Nario dydis 15-17 metu

Tačiau reiktų nepamiršti: vasarinės avalynės dydis įprastai atitinka pėdos dydį; žieminę avalynę verta rinktis dydžiu arba pusę dydžio didesnę, kadangi suspausta pėda daug greičiau šąla, o turint papildomos vietos bate galima įsidėti pasirinktą vidpadį; verta atkreipti dėmesį ir į patį dydzio modelį, jei batas yra smailėjančia nosimi, geriausia būtų rinktis didesnį dydį, kadangi tokia avalynė būna mažinta; jei Jūsų pėda yra platesnė, reiktų vengti avalynės smailėjančia nosimi; jei jūsų keltis yra aukšta, reiktų ieškoti avalynės modelio su užtrauktuku šone arba su raišteliais.